-5%





13 473,68 ₴
12 800 ₴
Показать оптовые цены
Ручной плиткорез BIHUI MAX LINE 1200 мм з червоним лазером
здійснює різ без пилу та пошкоджень, швидко та точно;
міцна алюмінієва конструкція витримує великі навантаження;
ресурс ріжучого диска складає 20 тисяч метрів погонних плитки;
червоний лазерний промінь забезпечить найточніше позиціонування майбутнього різу;
відрізне коло ходить плавно, гарантуючи м'якість та чистоту різу;
подовжена ручка дозволяє зручно взяти інструмент та легко виконати навіть різ особливо міцних матеріалів;
Розділювач плиткоріза оснащений системою фіксації лапки розлому, що дозволяє переводити його з положення різу в положення розлому і назад однією рукою. Лапка розлому складається перед різцем;
повнотіла напрямна зі сталі дозволяє різати плитку завтовшки 12-14 мм без вигинів направляючої при зламі плит такої товщини;
У комплект входять бічні лінійки, які дозволяють виставити плитку без додаткової розмітки, регулюючи рівність різу, також дозволяють проводити серійне різання та діагональний різ.
Характеристики:
Максимальний різ плит: 1200 мм
Глибина різу: 6-15 мм
Лазерний покажчик: так, червоний промінь
Кутовий упор: так
Матеріал станини: сплав алюмінію
Матеріал напрямної (монорейки): легована сталь
Ресурс різця: 20000 м керамічної плитки
Розмір ріжучого диска: 22x5x6 мм
Вага: 22,8 кг
Комплектація: плиткоріз з різальним диском в індивідуальній упаковці
Виробник: BIHUI (Китай)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BIHUI |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр режущего ролика | 22 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 5 мм |
| Максимальная длина реза | 1200 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Прорезиненная рукоятка | Да |