-5%


2 787,37 ₴
2 648 ₴
Показати оптові ціниСвердло алмазне DDS-W 052x450-4x1 1/4 UNC RM-TX
Швидкість створення отворів в стінах для прокладки комунікацій – це головна характеристика алмазних свердел. Особливо це актуально при свердлінні стін з високо армованого міцного бетону в сухому режимі, коли використання охолодження водою неможливо або не бажано.
Свердло RM-TX – це продукт для високошвидкісного свердління складних матеріалів в сухому режимі. У свердлах використовуються алмазні сегменти з орієнтованим алмазом. Турбо форма сегмента та продуктивна звязка забезпечують ефективне швидкісне свердління.
Відчуйте неперевершену швидкість свердління!
Свердла RM-TX випускаються із зовнішніми діаметрами 42-152 мм, довжиною 300 мм і 450 мм, хвостовиком 1 UNC. Свердла застосовуються на ручних свердлильних машинах з мікродаром без застосування охолодження.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр - 52мм;
Довжина - 450;
Бренд - DISTAR;
Тип хвостовика - 11/4UNC.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | DISTAR |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Камінь, Штучний камінь, Керамограніт |
| Матеріал | Високоякісна сталь |
| Покриття робочої частини | Алмазне напилення |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
| Діаметр | 52 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Офіційний імпортер | NEOMAG |